Let's get fucking skinny!

Silná motivace... <3

18. června 2016 v 14:25 |  Motivation
Podívej se na sebe! Co vidíš? Tuk? Špeky? Tlustá stehna? Tlusté břicho? Druhou bradu? Líbí se ti to? Ovšem, že ne, jinak by sis tohle nečetla. Potřebuješ motivaci. Byla jsi na své cestě, ale objevila se překážka, co? Hmm.... Působivé. A tos to jako vzdala? Kvůli pár překážkám? Co jsi to za tvora?! Teď mě pozorně pozorně poslouchej! Hltej kam slovo téhle motivace!!

Proč jsi začala? Nečti, přemýšlej o tom chvilku.
Já vím, chtěla jsi být hubená, krásná, nechtěla jsi, aby se ti smáli. Chtěla jsi vypadat lépe, než tvé spolužačky, než tvá nejlepší kamarádka? Ale vzdala jsi to hned, jakmile se objevila první překážka.
Hm, kecy? Možná? Ne. Nejsou to kecy, ty víš, že mám pravdu. Víš, že se mi to nepíše lehce, lidi mě budou odsuzovat, ue tě nabádám hubnout touhle cestou. Jakou cestou? ANOU? To je fuk. Motivaci potřebuješ je všemu. Možná za to bud mít hejty, budou mě za to moralizovat, ponižovat. Ale vzádm to? Budu jako ty? NE! Na to zapomeň. Já chci být hubená a krásná.
Uvědom si, o co všechno přijdeš. Smiř se s tím. Je to těžké? No a ? Cos čekala? Že luskneš prstem a problém bude vyřešen? Nebuď naivní... Tělo samo nezhubne, musíš mu pomoct.
Gumoví medvídci..želé...marcipán...trdelník... borůvkové knedlíky...lízátka...bramburky... tofiffe... dortík... mufin... donut...Tohle všechno a ještě mnohem víc...Pořád chceš být hubená? Chceš se toho vzdát? Kdyby to bylo lehké, myslíš, že by polovina lidí vypadala jako tlustá prasata?!! Fuj! A ty chceš takhle vypadat? Taky si myslím, že nechceš!

Takže se zvedni. Vstaň. No hned! Nedělám si srandu. Můžeš si stoupnout od toho zařízení, ze kterého tohle čteš?! Ježiš nesměj se a zvedni se!! A dej si 20 dřepů. Hned! Neodmlouvej!! Dělej! Panebože holka, ty jsi naprosto neschopná! Neříkala sis ještě před chvilkou, jak to bude lehké? A teď Jsi líná udělat 20 dřepů... jen 20dřepů! Vždyť je to ni! Ostatní jich udělají mnohem více!

Ale i ostatní někde začínali. Dokonce spousta z nich začínala právě jako ty. Líní udělat 20 dřepů. Ale překonali se! A to samé musíš udělat i ty! Zvednout se a překonat se! Uvidíš, po týdnu to bude lepší. Takže se zvedni a udělej těch 20 dřepů znovu.

Hotovo? Jsi zpocená? Měla bys s tím něco udělat. Ale klid, chce to čas, nemůžeš mít všechno hned a bez úsilí. Proč? Nevážila by sis poho potom.

Teď si znova vzpomeň, proč jsi začala a čeho chceš dosáhnout. Chceš být ta tlusťoška? Ta, co se jí každy směje kvůli její tučnosti? Chceš být ta, ce nemá žádnou vůli a nevydrží se sebou něco udělat? Tohle chceš, ne? Být šťastná a krásná a hubená. Tak se snaž. Jenom ty to můžeš změnit. Ty můžeš být tím, kým hcheš být, pokud pro to budeš něco dělat!! Jak tlustým prasetem, tak křehkou panenkou. Změň to! Změň sebe!!

Kdyby vám tahle motivace přišla povědomá, tak jste asi občas zašli na můj první pro ana blog skinny-4ever-terez... chtěla jsem vám sem dát co nejvíc motivující věci a celkově všechno, co by vám mohlo pomoct, takže pár článků zkopíruju z něj.. snad vám to nevadí <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nejsso nejsso | E-mail | Web | 18. června 2016 v 16:33 | Reagovat

Wooow. Ještě že nejsem při těle :D . Tohle by mě opravdu ze židle zvedlo :D

2 cold-ana cold-ana | 18. června 2016 v 19:44 | Reagovat

[1]: To se doopravdy máš ❤ Mně se to snad taky brzo povede ❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama