Let's get fucking skinny!

Srpen 2016

STOP Chuti na sladké!

14. srpna 2016 v 18:26 Tips 'n' Tricks
Ahoj,
Stejně jako já, má spousta lidí problémy se sladkým. No, jakpak by ne, kdy se ta slaďoučká mléčná čokoláda rozpouští na jazyku? Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co vlastně všechno obsahuje? Spousta cukru, tuku, palmového oleje apod. Także, opravdu vám stojí ta chuť za výčitky, pláč, když se nevejdete do kalhot, a depresí? NE! Jenže, jak proti tomu bojovat? Tady je pár triků, ozkoušejte, co vám bude vyhovovat a napište svůj názor ❤

1) CITRONÁDA
  • nejen, že je zdravá, ale v letních teplotách i krásně osvěží
  • citron zrychluje metabolismus a díky jeho kyselosti vás rychle přejde chuť na sladké
2) GREP/ RUKOLA
  • a vlastně všechno hořké... tím, že přebijete pachuť ve vašich ústech eliminujete chuť na něco dalšího
3) ŽVEJKAČKY
  • pálivé jsou super, když máte chutě na cokoliv
  • ovocné jsou bezva, když už jste na pokraji sil. jsou sladké a zároveň nemají žádné výživové hodnoty, takže po nich nepřiberete, uspokojíte chuťové buňky a navíc žvýkáním ošálíte žaludek, který si bude myslet, ně něco jíte a začne spalovat kalorie
4) PASTA/ÚSTNÍ VODA
  • nejen, že vás po tomhle pálivém pomocníkovi přejde chuť na sladké, ale bude vám i krásně vonět z úst a prospěje to bělosti vašich zubů
5) HOMEOPATIKA
  • v kdejaké lékárně je seženete
  • já beru Magnesia carbonica
  • jsou to malinké kuličky, sypou se pod jazyk a musíte čekat, až se vám rozpustí v puse
6) JÍT SPÁT
  • ano, to asi účinkuje nejvíc,jelikož kdžyž spíte, nesoustředíte se na chutě

Takže, snad vám tyhle tipy nějak pomohou <3

Jak skrýt anu?

13. srpna 2016 v 8:30 Tips 'n' Tricks
Ahoj zlatíčka ❤
Asi jste si už několikrát-stejně jako já- říkali, proč vás vaši rodiče kontrolují, hlídají a nutí jídlo. Nedokážou pochopit, že se nehodláme cpát jako oni, že není jedno, jak vypadáme. Takže je třeba naše počínání nějak skrývat, abychom dosáhli našich cílů neprozrazeni. Tady je pár tipů, co s tím dělat:

1) Těsně před jídlem jdi ven, tře ba s kamarádkou nebo tak a doma řekni, že jsi jedla s ní, zatímco jí jsi nakukala, že tě doma čeká specialitka, kterou zbožňuješ.

2) Nandávej si na malý talíř nebo misky. Jídla se tam vejde méně, ale bude to vypadat, že máš vrchovatou porci. Jídlo můžeš různě poházet po talíři, např. maso schovat pod bram. kaši, polévkou zamazat stěny misky, aby to vypadalo, że jsi toho měla víc atd.

3) Jestli si troufneš, dej si třeba do kapsy, nebo na klín sáček a když se nikdo nebude koukat, házej kousky jídla do klína- tedy do sáčku- a pak to vyhodíš.

4) Často choď do kuchyně, vyhoď jídlo a obal tteba nech někde ležet, nebo zašpiň talíř, zacinkej nádobím a pak básni o tom, co dobrýho sis uvařila.

5) Nos volné oblečení, aby nebylo vidět, jak ve skutečnosti vypadá tvá postava. Čím méně ji uvidí, tím méně nápadná změna jim přijde.

6) Můžeš si na sebe oblečení i vrstvit. Tílko, tričko s krátkým, tričko s dlouhým, mikina... ale pozor, abys ve 27°C nebyla nabalená jako v zimě.

7) Jestli tě váží v oblečnení, udělej bod 6) a hodně se napij, nechoď na wc a min. den před tím ani na velkou wc.
Jestli tě váží jen ve spodním prádle, dej si do podprsenky kamínky, závaží, prostě něco malého a těžkého- bacha, aby to nebylo poznat. Samozřejmě se nezapomeň pořádně bapít a nechodit na wc.

8) Navštěvuješ blogy? Vyhledáváš články o různých dietách, hubnutí apod.? Vždycky vymazávej historii. Kdyby ti náhodoh někdo vlezl na pc, nic ti tam nesmí najít.

9) Kdykoliv se bude mluvibt o tvojí postavě, stůj si za tím, že by ti max 1-2 kg nevadilo zhubnout ( pokud teda už nemáš podváhu), ale że to nijak extra neřešíš. Hlavně se s nima nehádej, jaká jsi tlustá bachyně. Mají totiž v oblibě nám nalhávat, jak jsme hubené...

10) Jestli máš nějaké prášky na hubnutí, projímadla nebo tak nějak, schovej to na místo, kde to nikdo nenajde. Byl by to dost velký průser.

Snad se vám článek líbil, budu ráda za každý komentář ❤❤❤

Bad, Bad World...

12. srpna 2016 v 20:36 Little me
Ahoj zlatíčka,
Hrozně moc mě mrzí, że jsem se tu takovou dobu neukázala, ale celý červenec jsem byla v nemocnici, na psychiatrické klinice kvůli depresím a pokusům o sebevraždu... Měla jsem to celkem těžké, přijela jsem minulý čtvrtek, ale na blog jsem se dostala až teď, protože jsem celou dobu objížděla příbuzné atd. No a jak mi je teď? Řekla bych, že mnohem líp ale jelikož na oddělení byly i anorektičky, pod dozorem u jídla jsme byli všichni a já přibrala.. Także se teď snažím snižovat porce a znovu nějak najet do starých kolejí.. Dobrá zpráva je, że jsem tam poznala hrozně fajn týpka, je sice o 2 roky mladší, hrozně si rozumíme a je slaďoučkej 😂 Byl tam kvůli spoustě problémů, včetně podváhy, takže vypadá ještě mladší a mám s ním pocit, że potřebuje, abych se o něj starala... a to se mi hrozně líbí 😍 Nooo, takže to vypadá nadějně 🙈
No, snad jste se měli dobře ❤ A moc děkuju, že mi neustále píšete komentáře ❤
Luv ya ❤❤