Let's get fucking skinny!

Červenec 2018

Už je to skoro rok

24. července 2018 v 21:09 Little me
Zdravím, krásky,
bude to skoro rok, co jsem vydala svůj poslední článek. Psala jsem v něm, že bych se chtěla vrátit a zase začít hubnout. To jsem si ale neuvědomila, že byl před mnou poslední rok na střední, čekala mě maturita. Byla to zkouška, kterou jsem prostě musela zvládnout. Pár dní se mi dařilo rozdělit myšlenky mězi jídlo a školu, potom jsem se ale nesoustředila ani na jedno. Ve škole se mi známky horšily, co se týče jídla, mívala jsem příšerné záchvaty přejídání. Proto jsem to vyhodnotila tak, že se budu soustředit jen na školu. Rvalo se všechno uvnitř mě. Nechtěla jsem skončit, ale musela jsem, protože tělo, hlavně mozek potřebovalo dostatek živin, abych do hlavy dostala vůbec nějaké učení. Tak nějak jsem to zvládla.
V květnu jsem odmaturovala s jednou dvojkou a třemi jedničkami, úspěšně jsem splnila přijímací zkoušky na vysokou školu a v září nastupuji do Brna na Masarykovu univerzitu.
Popravdě, nebýt týdenních reportů o návštěvnosti na blogu, úplně bych na něj zapomněla ( to ale neznamená, že žeru jako prase... možná spíš jen jako selátko). Zjistila jsem, že sem ještě někdo z vás chodí, zřejmě stále hledáte inspiraci a pomoc. Rozhodla jsem se následovně. Pokud stojíte o to, abych sem zase začala psát, napište mi do komentářů ANO, pokud vám je to jedno, nebo o to nestojíte, napište NE, nebo to jednoduše ignorujte.
S tím souvisí i druhá věc, kterou mám na srdci. Po tak dlouhé pauze a příšerných stravovacích navykách nemůžu najít cestu zpět. To znamená, že už nevím, jak se do toho dostat zpátky, jak mám zase hubnout tímto způsobem. Kdyby se našla nějaká duše, která by chtěla parťáka, ráda se přidám.
Můj email je COLD.ANA65@SEZNAM.CZ,sem mi můžete psát všechno- otázky, nápady, cokoliv vás zajímá, s čímkoliv potřebujete pomoc.
Ať už hubnete nebo ne, mějte na paměti, všechny jste krásné víly a všechny do jedné vás milujiXOXO Terez